DOMISIE już wkrótce we Włocławku!

Domisie plakat

Zapraszamy wszystkie dzieci na spektakl Domisie w teatrze już 20 czerwca 2013 roku o 17.00 w Hali Widowiskowo-Sportowej we Włocławku.

Bilety w cenie 25 zł są dostępne w Sklepie Muzycznym Power Hit ul. Chopina 55/57 oraz we Włocławskim Ośrodku Edukacji i Promocji Kultury Pl. Wolności 1 (dawny NOT) wejście od ul. Przechodniej II piętro.

Spektakl „Domisie” to atrakcja dla wszystkich dzieci, które do tej pory mogły podziwiać swoich ulubionych bohaterów jedynie na ekranie telewizora. Za sprawą czarów i życzenia wypowiedzianego przez Amelię, Domisie przenoszą się do prawdziwego teatru. Mają zrealizować przedstawienie i dowiedzieć się czegoś o pasjonującej sztuce scenicznej. Przekonaj się zatem, jak zakończy się teatralna przygoda Domisiów i jaki spektakl uda im się wymyślić.  W spektaklu usłyszycie największe domisiowe przeboje.

Po spektaklu dzieci będą mogły kupić domisiowe książeczki i plakaty, spotkać się z ulubionymi bohaterami, zdobyć autograf oraz zrobić sobie wspólne zdjęcie!

Organizatorem spektaklu jest Stowarzyszenie „Tęczowy Parasol” a dochód ze sprzedaży biletów pomoże w rehabilitacji niepełnosprawnych dzieci.

Zamówienia na bilety i informacje teczowyparasol@interia.pl tel. 501627782